pianoTo English versionEnglish flag

AGENDA

Hieronder vindt u de concerten in de komende twaalf maanden, u kunt via de kalender bovenin verder bladeren of bekijken waar Marcel eerder heeft opgetreden.

U kunt ook de complete agenda van een jaar inzien voor 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 2013, 2014, 2015 en 2016.

Klik hier om weer terug tegaan naar de agenda voor dit jaar: Agenda

december 2004
z m d w d v z
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             
woe 15 dec Academy of Music and Word Schoten (near Antwerp) lecturerecitals about ''jazzinfluences in contemporary pianomusic'' and about the ''Bluesproject"
vri 17 dec Bergen, Ruinekerk 20:15-NA:00 Portrait of the Composersgroup Amsterdam (John Borstlap, Joep Franssens, Jeff Hamburg) with Irene Maessen (soprano) and Eleonore Pameijer (flute)
zon 19 dec Israel, Tel-Aviv, Museum of the Diaspora (Beit Hatsefusoth) 20:00-NA:00 persecuted jewish composers, works by a.o. Leo Smit, Lex van Delden, Erwin Schulhoff, Rosy Wertheim - with Eleonore Pameijer (flute)
woe 22 dec Haifa, University 20:00-NA:00 as on december 19
don 23 dec Bethlehem, Bethlehem Academy of Music 16:00-NA:00 with Eleonore Pameijer (flute) - Bach, Faure, Ravel, Poulenc, Mendes, Snijders
zat 08 jan Amsterdam, Singelkerk 15:00-NA:00 Nieuwe muziek uit Zuid-Afrika met Kobus Malan (hobo), Eleonore Pameijer (fluit), Philippe Graffin (viool), Asdis Valdimarsdottir (altviool) en Jeroen Reuling (cello)
zon 09 jan Hoorn, Schouwburg 12:30-NA:00 Nieuwjaarsconcert met Eleonore Pameijer (fluit) en Zigeunerorkest Servus - werken van Brahms, Doppler, Dvorak en Enesco
woe 12 jan Rotterdam, de Doelen 12:45-NA:00 Lunchconcert met Lydia Forbes - Jazzinvloeden in de 20ste-eeuwse muziek voor viool en piano (Copland, Gershwin, Ravel, Gruenberg, Schulhoff)
don 13 jan Eindhoven, Philips Muziekcentrum 12:30-NA:00 Lunchconcert met Lydia Forbes, zie 12 januari
vri 14 jan Utrecht, Vredenburg 12:30-NA:00 Lunchconcert met Lydia Forbes (viool), zie 12 januari
zon 16 jan Amsterdam, Concertgebouw (Spiegelzaal) 10:00-11:00 optreden in het programma Spiegelzaal n.a.v. de CD 'A Can of Blues' - live uitzending van de AVRO op Radio 4
zon 23 jan Breda, Synagoge 15:00-NA:00 met Eleonore Pameijer (fluit) - vergeten joodse componisten uit het interbellum met werk van o.a. Erwin Schulhoff, Leo Smit en Rosy Wertheim
zon 30 jan Amsterdam, ten Cate Blues Festival, Buurtcentrum 'de Havelaar' , Douwes Dekkerstraat, Amsterdam-West 15:30-16:00 Blues en Tango's voor piano, premiere van 2 blues van Jack Body (Nieuw-Zeeland)
zat 05 feb Soest, het Cenakel 20:15-NA:00 4 componisten en hun volksmuziek (Schubert, Janacek, Grieg en Mompou)
don 10 feb 's Hertogenbosch, Azijnfabriek 12:30-13:30 Blues en Tango's
woe 23 feb Hart School of Music, Hartford 17:00-NA:00 Lecture recital met Eleonore Pameijer over 6 Continenten Projekt
don 24 feb Presbyterian Church 10:00-NA:00 'Music from the time of Anne Frank' met Eleonore Pameijer
don 24 feb National Yiddish Book Centre, Amherst (MA) 19:30-NA:00 programma zie Hartford, eerder op de dag
zon 27 feb Chicago, Cultural Center 15:00-NA:00 zie 24/2
maa 28 feb Cincinnati, Universiteit 6 Continenten Projekt, o.a. premiere van Michael Feitag
maa 14 maa Velsen, Aula Gymnasium Felisenum 20:00-NA:00 Tango's en new blues for piano
maa 21 maa Amsterdam, Uilenburger Synagoge 20:00-NA:00 optreden met Eleonore Pameijer bij de presentatie van een CD van Amsterdamse chazzanoet - werk van Leo Smit en Dick Kattenburg
don 31 maa Cairo, American University of Cairo 11:00-NA:00 Lezing over bluesproject
zat 02 apr Cairo (Egypte), El Sawy Centre Bluesprogramma met premieres van blues van Egyptische componisten
zon 03 apr Cairo, Conservatorium 10:00-NA:00 lezing over bluesproject - 12:30 u : masterclass voor pianostudenten
woe 06 apr Rotterdam, Lantaren/Venster 20:30-NA:00 6 Continenten Projekt, hoogtepunten uit alle vier rondes van dit projekt
don 14 apr Alkmaar, Provadya 20:30-NA:00 6 Continenten Projekt met Eleonore Pameijer (fluit)
zat 16 apr Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ 20:30-NA:00 Zes Continenten Projekt (vierde ronde) met Eleonore Pameijer (fluit) - premieres van Guus Janssen, Sinta Wullur, Dusan Bavdek (Slovenie) en Ross Edwards (Australie)
zon 17 apr Veere, Dom 15:30-NA:00 Zes Continenten Projekt, zie 16 april
din 19 apr Haarlem, Vishal 20:30-NA:00 Zes Continenten Projekt, zie 16 april, ook: Geert van Keulen - 'Souvenir nostalgique' voor altfluit en piano
vri 22 apr Amsterdam, Muziekschool Bachstraat 13:00-NA:00 Vrouwelijke Componisten in de oorlog - concert voor leerlingen van de Nicolaas Maesschool t.g.v. de Ravensbruckherdenking op het Museumplein op 24 april - met Irene Maessen (sopraan) en Eleonore Pameijer (fluit)
zon 24 apr Amsterdam, Verzetsmuseum 14:00-NA:00 Vrouwelijke componisten in de oorlog - werk van Henriette Bosmans, Johanna Bordewijk-Roepman, Reine Colaco Osorio-Swaab, Martha Belinfante en Rosy Wertheim - met Irene Maessen (sopraan) en Eleonore Pameijer (fluit)
din 26 apr Madrid, Fundacion Carlos de Amberes 20:00-NA:00 Concert met Spaanse poezie in het kader van 400 jaar 'Don Quijote' - werken van Mompou, de Falla (El retablo de Maese Pedro) en Granados
din 26 apr Madrid, Fundacion Carlos de Amberes 20:00-NA:00 Concert met Spaanse poezie in het kader van 400 jaar 'Don Quijote' - werken van Mompou, de Falla (El retablo de Maese Pedro) en Granados
don 28 apr Enschede, Synagoge 'vergeten joodse componisten' met Eleonore Pameijer (fluit), zie 23 januari
woe 04 mei Amsterdam, Beurs van Berlage 21:00-NA:00 4 mei herdenkingsconcert - werk van Amsterdamse joodse componisten (Leo Smit, Rosy Wertheim, Daniel Belinfante, Dick Kattenburg) door het Belinfante Ensemble (Eleonore Pameijer (fluit), Ernest Rombout (hobo), Ivar Berix (klarinet), Alban Wesly (fagot), Fokke van Heel (hoorn), Irene Maessen (sopraan), Marijke van Kooten en Jacobien Roozemond (viool), Edith van Moergastel (altviool), Karen Schudde (cello), Rudolf Senn (bas), Marcel Worms (piano))
zon 08 mei Bussum, NPBkerkje, Iepenlaan 26 14:00-NA:00 Joodse componisten in het Gooi - werk van Daniel Belinfante, Rosy Wertheim en Dick Kattenburg - met Irene Maessen (sopraan), Eleonore Pameijer (fluit) en Marijke van Kooten (viool)
din 10 mei Parijs, Maison Heinrich Heine 20:00-NA:00 met Eleonore Pameijer (fluit): muziek van vervolgde joodse componisten uit het interbellum o.a. Leo Smit, Dick Kattenburg, Rosy Wertheim en Erwin Schulhoff
din 24 mei Beirut (Libanon), American University of Beirut 16:00-NA:00 Lezing over Bluesproject
woe 25 mei Beirut (Libanon), Medinatheater New Blues for Piano (o.a. premiere van een nieuwe blues van de Libanese componist Setrak Setrakian)
don 26 mei Beirut (Libanon), Medina Theater 20:30-NA:00 Tangoprogramma - Gasten: de Libanese zangeres Soumaya Baalbaki (met Libanese en Egyptische Tango's) en het Libanese danspaar Daniel en Rania Haddad
vri 27 mei Beirut (Libanon), American University 20:00-NA:00 New Blues for Piano
zon 29 mei Amman (Jordanie), Union bank Auditorium 16:00-NA:00 jamsession met Jordaanse musici
zon 29 mei Amman, Union bank Auditorium 20:00-NA:00 concert New Blues for Piano
maa 30 mei Amman, National Conservatory of Music 11:00-NA:00 Lezing over bluesproject
maa 30 mei Amman, National Conservatory of Music 16:00-NA:00 masterclass voor pianostudenten
zon 19 jun Eindhoven - Festival in het Groen (openluchtconcert) met Eleonore Pameijer (fluit), mythologische verhalen en 6 Continenten Projekt
vri 08 jul Haarlem, Provinciehuis 12:30-13:15 Lunchconcert: tangoprogramma
zon 28 aug Amsterdam, Conservatorium (Ellingtonzaal) 17:30-NA:00 optreden op de Amsterdamse UITMARKT met nieuwe blues uit Nederland, Australie, Egypte, Libanon, Israel en de USA, o.a. premiere van ' Sample Minds' en 'All Right, All Rite' van Martin Fondse
zon 11 sep Amsterdam, Joods Historisch Museum 11:30-NA:00 Gideon Klein - Pianosonate ; Viktor Ullmann - Tweede Pianosonate; Erwin Schulhoff - Tweede Suite voor piano; Rosy Wertheim - 6 Morceaux de piano
zat 17 sep Amsterdam, Muiderpoorttheater 23:00-NA:00 Gastoptreden bij de Salsaband 'Cerveza Fria'
don 22 sep Kutaisi (Georgie) concert en masterclasses op Conservatorium (ook op 23,24 en 25 september)
din 27 sep Tblisi (Georgie) workshops op Conservatorium
woe 28 sep Tblisi (Georgie) Concert 'New Blues for Piano'
woe 28 sep Tblisi (Georgie) workshops op Conservatorium
zat 15 okt Amsterdam, Stedelijk Museum (bij Centraal Station) 15:00-NA:00 Bluesprogramma, wereldpremieres en Nederlandse premieres
zon 16 okt Oisterwijk, Hotel Bos en Ven 12:00-NA:00 Recital met werken van Bach, Mozart, Chopin, Poulenc en Smit - besloten concert
maa 17 okt Amsterdam, Uilenburgersynagoge 20:15-NA:00 met Ed Spanjaard (piano), Irene Maessen (sopraan),Eleonore Pameijer (fluit), Marijke van Kooten (viool) en Michael Stirling (cello), Marieke van der Ven (tapdance) - quatre mains van Dick Kattenburg en Leo Smit, Kattenburg - pianokwartet, 'Palestijnse liederen', fluitsonate en 'Piece' voor fluit en piano
zat 22 okt Ljubljana (Slovenie), Slovenian Philharmonic Hall met Eleonore Pameijer, t.g.v. de 75ste verjaardag van de Sloveense componistenbond - 6 Continenten Projekt en werk van Sloveense componisten
maa 07 nov Amsterdam - dakzaal Johannes Verhulsstraat 89 20:15-NA:00 'Zwarte Avond', met Eleonore Pameijer (fluit) - werk van Kattenburg, Flothuis en Smit; zie www.zwarteavond.nl
don 17 nov Felix Meritis Amsterdam 20:15-NA:00 SPOTLIGHTS 2005-2006 i.s.m. Stichting KAM; STEPHEN SONDHEIM 75 jaar: Monique Scholte mezzosopraan, Terence Mierau tenor, Marcel Worms en Reinild Mees piano, Brent Krysa regie, Rene Bogaard inleiding
zat 19 nov Groningen, Oosterpoort 20:30-NA:00 Sondheimprogramma, zie 17 november
woe 23 nov Kandy (Sri Lanka), Kandy's Girls' High School, 18:30 u concert met Eleonore Pameijer (fluit) - Schumann, Faure, Ravel, Poulenc en werk van Lalanath de Silva (Sri Lanka), Gilberto Mendes(Brazilie), Ronald Snijders, Sinta Wullur
don 24 nov Colombo (Sri Lanka), Auditorium van het Russian Centre, 19:15 u concert met Eleonore Pameijer - programma als op 23 november
zat 26 nov Bangalore (India) Chowdaiah Memorial Hall concert met Eleonore Pameijer - georganiseerd door Lanco Concerts - met Eleonore Pameijer (fluit) - Schumann, Faure, Ravel, Poulenc en werk van Lalanath de Silva (Sri Lanka), Ganesh Kumar (India), Gilberto Mendes(Brazilie), Ronald Snijders, Sinta Wullur
zon 27 nov Chennai (Madras) - concert georganiseerd door de Prakriti Foundation, Sundar Mahal, openingsconcert van het Festival 'Other Minds' 19:30-NA:00 concert met Eleonore Pameijer - concert met Eleonore Pameijer (fluit) - Schumann, Faure, Ravel, Poulenc en werk van Lalanath de Silva (Sri Lanka), Ganesh Kumar (India), Gilberto Mendes(Brazilie), Ronald Snijders, Sinta Wullur
din 29 nov Bombay (Mumbai), Tata Theatre met Eleonore Pameijer; pogramma als op 26/11 - georganiseerd door Lanco Concerts