piano Naar Nederlands

CALENDAR

Listed below are the upcoming scheduled concert dates for the next twelve months. If you are interested in checking Marcel's previous concert dates or would like to check out possible future dates, please refer to the calendar above.

Also you can view the complete calendar for a year for the years 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 and 2016.

January 2005
S M T W T F S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sat 08 Jan Amsterdam, Singelkerk 3:00 PM Nieuwe muziek uit Zuid-Afrika met Kobus Malan (hobo), Eleonore Pameijer (fluit), Philippe Graffin (viool), Asdis Valdimarsdottir (altviool) en Jeroen Reuling (cello)
Sun 09 Jan Hoorn, Schouwburg 12:30 PM Nieuwjaarsconcert met Eleonore Pameijer (fluit) en Zigeunerorkest Servus - werken van Brahms, Doppler, Dvorak en Enesco
Wed 12 Jan Rotterdam, de Doelen 12:45 PM Lunchconcert met Lydia Forbes - Jazzinvloeden in de 20ste-eeuwse muziek voor viool en piano (Copland, Gershwin, Ravel, Gruenberg, Schulhoff)
Thu 13 Jan Eindhoven, Philips Muziekcentrum 12:30 PM Lunchconcert met Lydia Forbes, zie 12 januari
Fri 14 Jan Utrecht, Vredenburg 12:30 PM Lunchconcert met Lydia Forbes (viool), zie 12 januari
Sun 16 Jan Amsterdam, Concertgebouw (Spiegelzaal) 10:00 AM-11:00 AM optreden in het programma Spiegelzaal n.a.v. de CD 'A Can of Blues' - live uitzending van de AVRO op Radio 4
Sun 23 Jan Breda, Synagoge 3:00 PM met Eleonore Pameijer (fluit) - vergeten joodse componisten uit het interbellum met werk van o.a. Erwin Schulhoff, Leo Smit en Rosy Wertheim
Sun 30 Jan Amsterdam, ten Cate Blues Festival, Buurtcentrum 'de Havelaar' , Douwes Dekkerstraat, Amsterdam-West 3:30 PM-4:00 PM Blues en Tango's voor piano, premiere van 2 blues van Jack Body (Nieuw-Zeeland)
Sat 05 Feb Soest, het Cenakel 8:15 PM 4 componisten en hun volksmuziek (Schubert, Janacek, Grieg en Mompou)
Thu 10 Feb 's Hertogenbosch, Azijnfabriek 12:30 PM-1:30 PM Blues en Tango's
Wed 23 Feb Hart School of Music, Hartford 5:00 PM Lecture recital met Eleonore Pameijer over 6 Continenten Projekt
Thu 24 Feb Presbyterian Church 10:00 AM 'Music from the time of Anne Frank' met Eleonore Pameijer
Thu 24 Feb National Yiddish Book Centre, Amherst (MA) 7:30 PM programma zie Hartford, eerder op de dag
Sun 27 Feb Chicago, Cultural Center 3:00 PM zie 24/2
Mon 28 Feb Cincinnati, Universiteit 6 Continenten Projekt, o.a. premiere van Michael Feitag
Mon 14 Mar Velsen, Aula Gymnasium Felisenum 8:00 PM Tango's en new blues for piano
Mon 21 Mar Amsterdam, Uilenburger Synagoge 8:00 PM optreden met Eleonore Pameijer bij de presentatie van een CD van Amsterdamse chazzanoet - werk van Leo Smit en Dick Kattenburg
Thu 31 Mar Cairo, American University of Cairo 11:00 AM Lezing over bluesproject
Sat 02 Apr Cairo (Egypte), El Sawy Centre Bluesprogramma met premieres van blues van Egyptische componisten
Sun 03 Apr Cairo, Conservatorium 10:00 AM lezing over bluesproject - 12:30 u : masterclass voor pianostudenten
Wed 06 Apr Rotterdam, Lantaren/Venster 8:30 PM 6 Continenten Projekt, hoogtepunten uit alle vier rondes van dit projekt
Thu 14 Apr Alkmaar, Provadya 8:30 PM 6 Continenten Projekt met Eleonore Pameijer (fluit)
Sat 16 Apr Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ 8:30 PM Zes Continenten Projekt (vierde ronde) met Eleonore Pameijer (fluit) - premieres van Guus Janssen, Sinta Wullur, Dusan Bavdek (Slovenie) en Ross Edwards (Australie)
Sun 17 Apr Veere, Dom 3:30 PM Zes Continenten Projekt, zie 16 april
Tue 19 Apr Haarlem, Vishal 8:30 PM Zes Continenten Projekt, zie 16 april, ook: Geert van Keulen - 'Souvenir nostalgique' voor altfluit en piano
Fri 22 Apr Amsterdam, Muziekschool Bachstraat 1:00 PM Vrouwelijke Componisten in de oorlog - concert voor leerlingen van de Nicolaas Maesschool t.g.v. de Ravensbruckherdenking op het Museumplein op 24 april - met Irene Maessen (sopraan) en Eleonore Pameijer (fluit)
Sun 24 Apr Amsterdam, Verzetsmuseum 2:00 PM Vrouwelijke componisten in de oorlog - werk van Henriette Bosmans, Johanna Bordewijk-Roepman, Reine Colaco Osorio-Swaab, Martha Belinfante en Rosy Wertheim - met Irene Maessen (sopraan) en Eleonore Pameijer (fluit)
Tue 26 Apr Madrid, Fundacion Carlos de Amberes 8:00 PM Concert met Spaanse poezie in het kader van 400 jaar 'Don Quijote' - werken van Mompou, de Falla (El retablo de Maese Pedro) en Granados
Tue 26 Apr Madrid, Fundacion Carlos de Amberes 8:00 PM Concert met Spaanse poezie in het kader van 400 jaar 'Don Quijote' - werken van Mompou, de Falla (El retablo de Maese Pedro) en Granados
Thu 28 Apr Enschede, Synagoge 'vergeten joodse componisten' met Eleonore Pameijer (fluit), zie 23 januari
Wed 04 May Amsterdam, Beurs van Berlage 9:00 PM 4 mei herdenkingsconcert - werk van Amsterdamse joodse componisten (Leo Smit, Rosy Wertheim, Daniel Belinfante, Dick Kattenburg) door het Belinfante Ensemble (Eleonore Pameijer (fluit), Ernest Rombout (hobo), Ivar Berix (klarinet), Alban Wesly (fagot), Fokke van Heel (hoorn), Irene Maessen (sopraan), Marijke van Kooten en Jacobien Roozemond (viool), Edith van Moergastel (altviool), Karen Schudde (cello), Rudolf Senn (bas), Marcel Worms (piano))
Sun 08 May Bussum, NPBkerkje, Iepenlaan 26 2:00 PM Joodse componisten in het Gooi - werk van Daniel Belinfante, Rosy Wertheim en Dick Kattenburg - met Irene Maessen (sopraan), Eleonore Pameijer (fluit) en Marijke van Kooten (viool)
Tue 10 May Parijs, Maison Heinrich Heine 8:00 PM met Eleonore Pameijer (fluit): muziek van vervolgde joodse componisten uit het interbellum o.a. Leo Smit, Dick Kattenburg, Rosy Wertheim en Erwin Schulhoff
Tue 24 May Beirut (Libanon), American University of Beirut 4:00 PM Lezing over Bluesproject
Wed 25 May Beirut (Libanon), Medinatheater New Blues for Piano (o.a. premiere van een nieuwe blues van de Libanese componist Setrak Setrakian)
Thu 26 May Beirut (Libanon), Medina Theater 8:30 PM Tangoprogramma - Gasten: de Libanese zangeres Soumaya Baalbaki (met Libanese en Egyptische Tango's) en het Libanese danspaar Daniel en Rania Haddad
Fri 27 May Beirut (Libanon), American University 8:00 PM New Blues for Piano
Sun 29 May Amman (Jordanie), Union bank Auditorium 4:00 PM jamsession met Jordaanse musici
Sun 29 May Amman, Union bank Auditorium 8:00 PM concert New Blues for Piano
Mon 30 May Amman, National Conservatory of Music 11:00 AM Lezing over bluesproject
Mon 30 May Amman, National Conservatory of Music 4:00 PM masterclass voor pianostudenten
Sun 19 Jun Eindhoven - Festival in het Groen (openluchtconcert) met Eleonore Pameijer (fluit), mythologische verhalen en 6 Continenten Projekt
Fri 08 Jul Haarlem, Provinciehuis 12:30 PM-1:15 PM Lunchconcert: tangoprogramma
Sun 28 Aug Amsterdam, Conservatorium (Ellingtonzaal) 5:30 PM optreden op de Amsterdamse UITMARKT met nieuwe blues uit Nederland, Australie, Egypte, Libanon, Israel en de USA, o.a. premiere van ' Sample Minds' en 'All Right, All Rite' van Martin Fondse
Sun 11 Sep Amsterdam, Joods Historisch Museum 11:30 AM Gideon Klein - Pianosonate ; Viktor Ullmann - Tweede Pianosonate; Erwin Schulhoff - Tweede Suite voor piano; Rosy Wertheim - 6 Morceaux de piano
Sat 17 Sep Amsterdam, Muiderpoorttheater 11:00 PM Gastoptreden bij de Salsaband 'Cerveza Fria'
Thu 22 Sep Kutaisi (Georgie) concert en masterclasses op Conservatorium (ook op 23,24 en 25 september)
Tue 27 Sep Tblisi (Georgie) workshops op Conservatorium
Wed 28 Sep Tblisi (Georgie) Concert 'New Blues for Piano'
Wed 28 Sep Tblisi (Georgie) workshops op Conservatorium
Sat 15 Oct Amsterdam, Stedelijk Museum (bij Centraal Station) 3:00 PM Bluesprogramma, wereldpremieres en Nederlandse premieres
Sun 16 Oct Oisterwijk, Hotel Bos en Ven 12:00 PM Recital met werken van Bach, Mozart, Chopin, Poulenc en Smit - besloten concert
Mon 17 Oct Amsterdam, Uilenburgersynagoge 8:15 PM met Ed Spanjaard (piano), Irene Maessen (sopraan),Eleonore Pameijer (fluit), Marijke van Kooten (viool) en Michael Stirling (cello), Marieke van der Ven (tapdance) - quatre mains van Dick Kattenburg en Leo Smit, Kattenburg - pianokwartet, 'Palestijnse liederen', fluitsonate en 'Piece' voor fluit en piano
Sat 22 Oct Ljubljana (Slovenie), Slovenian Philharmonic Hall met Eleonore Pameijer, t.g.v. de 75ste verjaardag van de Sloveense componistenbond - 6 Continenten Projekt en werk van Sloveense componisten
Mon 07 Nov Amsterdam - dakzaal Johannes Verhulsstraat 89 8:15 PM 'Zwarte Avond', met Eleonore Pameijer (fluit) - werk van Kattenburg, Flothuis en Smit; zie www.zwarteavond.nl
Thu 17 Nov Felix Meritis Amsterdam 8:15 PM SPOTLIGHTS 2005-2006 i.s.m. Stichting KAM; STEPHEN SONDHEIM 75 jaar: Monique Scholte mezzosopraan, Terence Mierau tenor, Marcel Worms en Reinild Mees piano, Brent Krysa regie, Rene Bogaard inleiding
Sat 19 Nov Groningen, Oosterpoort 8:30 PM Sondheimprogramma, zie 17 november
Wed 23 Nov Kandy (Sri Lanka), Kandy's Girls' High School, 18:30 u concert met Eleonore Pameijer (fluit) - Schumann, Faure, Ravel, Poulenc en werk van Lalanath de Silva (Sri Lanka), Gilberto Mendes(Brazilie), Ronald Snijders, Sinta Wullur
Thu 24 Nov Colombo (Sri Lanka), Auditorium van het Russian Centre, 19:15 u concert met Eleonore Pameijer - programma als op 23 november
Sat 26 Nov Bangalore (India) Chowdaiah Memorial Hall concert met Eleonore Pameijer - georganiseerd door Lanco Concerts - met Eleonore Pameijer (fluit) - Schumann, Faure, Ravel, Poulenc en werk van Lalanath de Silva (Sri Lanka), Ganesh Kumar (India), Gilberto Mendes(Brazilie), Ronald Snijders, Sinta Wullur
Sun 27 Nov Chennai (Madras) - concert georganiseerd door de Prakriti Foundation, Sundar Mahal, openingsconcert van het Festival 'Other Minds' 7:30 PM concert met Eleonore Pameijer - concert met Eleonore Pameijer (fluit) - Schumann, Faure, Ravel, Poulenc en werk van Lalanath de Silva (Sri Lanka), Ganesh Kumar (India), Gilberto Mendes(Brazilie), Ronald Snijders, Sinta Wullur
Tue 29 Nov Bombay (Mumbai), Tata Theatre met Eleonore Pameijer; pogramma als op 26/11 - georganiseerd door Lanco Concerts
Wed 30 Nov Pune, lokatie nog niet bekend concert met Eleonore Pameijer - georganiseerd door Lanco Concerts- programma als op 26/11
Fri 02 Dec Calcutta, Calcutta Music School, Sandre Hall 7:00 PM concert met Eleonore Pameijer, programma als op 26/11
Thu 15 Dec Enschede, Synagoge 8:00 PM concert met Eleonore Pameijer (fluit), werk van Nederlandse, joodse componisten uit het interbellum en presentatie van de CD 'Treasures 1937-1944'
Mon 19 Dec Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ (Grote Zaal) 8:30 PM optreden bij Calefax op hun jaarlijkse PAN, het feest ter ere van de verjaardag van Calefax Rietkwintet.